Bezpieczenstwo danych a hosting

Bezpieczenstwo danych a hosting

 

Co jest gospodarzem i dlaczego jest potrzebna

Słyszeliście termin "Webhosting" i widzieliście reklamy promowania. Ale co do cholery jest?

Bardzo prosto, hosting jest komputer (serwer), zazwyczaj w bezpiecznym miejscu, które jest włączane 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku i ma szybki dostęp do internetu. dysk tego komputera jest ładowany z plików, które składają się na stronie internetowej lub stron internetowych.krzesła biurowe gdańsk Gdy ktoś chce zobaczyć na stronie internetowej , komputer będzie miał dostęp niezbędne pliki i wysyłać je przez Internet do komputera klienckiego. komputer użytkownika będzie odbierać pliki i wyświetlić stronę w przeglądarce internetowej użytkownika.

Dlaczego nie mogę gościć na mojej stronie internetowej na moim domowym komputerze?

Faktycznie, jest to możliwe. Istnieje kilka powodów, dla których to nie jest najlepszą rzeczą do zrobienia jednak.

Czy połączenie internetowe wystarczająco szybko? Jeśli masz zamiar zorganizować internetową ze swojego domowego komputera, trzeba mieć dostęp do szerokopasmowego internetu. Ponadto, jeśli strona internetowa staje się bardzo dużo ruchu, w domu internet zacznie działać wolniej na własny użytek.

Czy Twój ISP pozwalają na organizację stronie? Przed ustawieniem gospodarzem w domu, należy sprawdzić umowę masz z dostawcą Internetu, aby upewnić się, że jest to dozwolone na ich warunki korzystania z usługi.

Czy wiesz, jak skonfigurować komputer jako bezpieczny serwer WWW? Jest to złożony temat. Przy zakupie hostingu od firmy hostingowej, będą dbać o bezpieczeństwo serwerów dla Ciebie. Jeśli gospodarzem w domu, jesteś odpowiedzialny. Lepszy start czytania na bezpieczeństwo serwera.

Będziesz wokół domu, jeśli serwer nie powiedzie? Hosting firmy mają swoje serwery zlokalizowane w centrach danych, które mają inżynierów Internetu na pracowników 24/7. – autor artykułu