Czy SEM jest przydatny?

Czy SEM jest przydatny?

 

Night Vision Poradnik

filmy szpiegowskie są często pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, gdy ludzie myślą o technologię nocnego lub omówienia wizji. Czy oni rzeczywiście pracują, czy też inna forma filmowanie magii? W przypadku, gdy zastanawiasz się, technologia ta jest bardzo realne i bardzo skuteczne. Standardowy zestaw nocnych okularów wizyjnych pozwoli Ci zobaczyć osoby stojącej 200 jardów w pochmurny, bezksiężycową noc. Imponujące, prawda?

Istnieją dwa różne rodzaje technologii widzenie w nocy. Pierwsze prace w zasadzie poprawy jakości obrazu. Działa zbierając niewielka ilość światła znajdującej się w ciemności i wzmacniania go do momentu, w którym przedmioty mogą być oglądane. Nawet zbiera światło z dolnej części widma podczerwieni, która jest zasadniczo niedostrzegalne dla oka ludzkiego.

Innym sposobem, że technologia działa noktowizor jest w procesie znanym jako obrazowania termicznego. Proces ten polega na uchwycenie górnego końca widma światła podczerwonego. Ta część widma światła jest emitowana w postaci ciepła, w przeciwieństwie do związku, jak mogłoby się je rozpoznać. Im cieplejsze obiekt jest tym większa ilość tego światła jest emitowana.

Istnieją pewne podobne elementy w obu systemów noktowizyjnych. Każdy z tych układów zawiera optyki, pewnego rodzaju przetwarzania sygnału, i monitor widzenia. Ulepszanie obrazu wydaje się być technologia panujących zawarte w nowoczesnych systemów noktowizyjnych. Oba systemy zostały opracowane pierwotnie do celów wojskowych. W Stanach Zjednoczonych istnieją dwie klasyfikacje dla urządzeń noktowizyjnych. Pierwszy nazywa uznawane w wojskowości, który odnosi się do specyfikacji wojskowych. Drugi jest COMSPEC, który odnosi się www.flasz.pro do specyfikacji handlowych.

Ta technologia została włączona na kilka popularnych wyrobów, a wykorzystane jest wiele różnych sposobów. – autor artykułu