Pozycjonowanie a algorytmy botow Google

Pozycjonowanie a algorytmy botow Google

Dobrym przykładem strony internetowej, która wymaga stosunkowo niską przepustowość jest moja własna strona http://www.webhostingdiscounts.net/ Przyjrzyj się dobrze wokół tej stronie i można zauważyć, że jego układ jest bardzo prosty – to proste projekt jest celowe, aby zapewnić szybkie ładowanie stron. Moja strona internetowa ma około 20 stron całkowite, a większość z tych stron są czystego tekstu, a zatem mają bardzo mały rozmiar pliku. Mimo, że mam sporą ilość ruchu na tej stronie internetowej, jej wymagania przepustowości są bardzo niskie, ponieważ wszystkie pliki, które są przeglądane są bardzo małe i wymagają bardzo małą przepustowość, aby służyć. Moja strona internetowa może uzyskać tysięcy odwiedzin dziennie i nie złamać potu.

 

Teraz, kiedy spojrzał na przykładach wysokiej i niskiej przepustowości stron internetowych, to chyba dobry czas dla mnie, aby wspomnieć, że wiele stron internetowych na temat spadku Internetu do żadnej z tych kategorii. Raczej przeciętny strona internetowa jest bardziej witrynie średniej przepustowości, co oznacza, że ??jest to skrzyżowanie z wysokiej i https://www.flasz.pro/34-balony-reklamowe-z-nadrukiem niskiej przepustowości stron internetowych, które omówiliśmy powyżej. Identyfikowanie optymalną przepustowość dla średniej przepustowości stron internetowych może być trudne, ale przy odpowiednim planowaniu powinny być w stanie uzyskać bardzo blisko.

Średnia strona internetowa zawiera mieszankę tekst i obrazy na całym jej stronach, i może lub nie może oferować pliki do pobrania. Średnia strona internetowa staje się także średni ruch, czyli wszędzie od 50-500 odwiedzin dziennie. Zakładając, że te czynniki, plan hosting w dowolnym miejscu od 3-5 gigabajtów (GB) transferu danych miesięcznie powinno wystarczyć. W przypadku witryn, które się ponad 500 odwiedzin dziennie, lub te, które oferują wiele dużych plików do pobrania, może być mądry, aby zabezpieczyć plan hostingowy z 50 GB transferu danych miesięcznie – lub więcej. – autor artykułu