Pozycjonowanie strony w 5 krokach

Pozycjonowanie strony w 5 krokach

 

Sharepoint – Zarządzanie SharePoint album fotograficzny

Wśród wielu funkcji w programie SharePoint, które są fantastyczne dla współpracy i komunikacji jest zdolność do tworzenia i udostępniania biblioteki obrazów.

Pracuję w agencji reklamowej, gdzie możemy pomóc firmom tworzenia tożsamości marki. To jest zupełnie normalne dla nas, aby przejść przez wielu poprawek zanim jeszcze obecnych do klienta. Oczywiście chcemy zaprezentować najlepsze opcje do klienta; ale czasami to pomaga na wszystkie nasze opcji na rękę dla sprzężenia zwrotnego.

Naszym gospodarzem opcja SharePoint jest, jak dotąd, najłatwiej nam zarządzać terminy i projekty dla klientów. A ponieważ mamy cyfrowe kopie całej naszej pracy twórczej stało się jeszcze łatwiejsze. Dzięki prosta stworzenia biblioteki obrazów, możemy łatwo przesyłać i udostępniać naszą pracę twórczą i uzyskać informacje zwrotne od współpracowników, a także utrzymując łatwy zapis wszystkich poprzednich wersji pracy, która została sporządzona dla klienta.

Możliwości biblioteki obrazu są nieograniczone. To znaczy, można go używać do pracy twórczej, repozytorium swoich wizualnych materiałów marketingowych, zdjęć urzędów (partii biurowych!) I za każdym razem, chcesz podzielić się obrazy z resztą zespołu.

I to jest bardzo proste do zrobienia, jak również. W SharePoint Services 3.0, wykonaj następujące kroki:

Kliknij na Akcje witryny, a następnie Tworzenie

W ramach "Biblioteki" wybierz Picture Library

W następnym menu, wpisz nazwę biblioteki obrazów i jak chcesz, aby przejść do niego.

Gdy biblioteka została stworzona, to jest proste, aby przesłać nowe zdjęcie:

Kliknij na Załaduj następnie przesłać Picture

W następnym menu, przeglądanie i wybierz plik, który chcesz przesłać.

Poniższe menu pozwala wprowadzić nazwę, tytuł, opis, słowa kluczowe do wyszukiwania, a nawet pory obraz został utworzony.

Et voila!

Co znajduje się wielka jest, że istnieją jeszcze więcej funkcji, aby bawić się, takich jak wyświetlanie obrazów w formie pokazu slajdów, a zmiana widoku, tak że można zobaczyć miniatury obrazów zamiast nazw plików.

Cóż, jestem pewien, że będziesz w stanie wykorzystać kolejną wspaniałą cechą SharePoint.

– autor artykułu