Targetowanie w SEM

Targetowanie w SEM

Wyniki na żywo jest przydatna, jeśli jesteś miłośnikiem sportu.

 

Numer sześć spot jest podejmowana przez OHP, tak, VLC.VLC jest niesamowity odtwarzacz wideo, a większość z nas wie, to dla jego występu na naszych komputerach, ale teraz jest na Androidzie i ma podobną wydajność podobnie jak na komputerze. Wiele telefonów z systemem Android nie odtwarzać niektórych formatów wideo, takich jak (formatów wideo FLV). Cóż, nie martw się więcej, bo z VLC dla Androida, nie trzeba przejść przez kłopotów konwersję plików wideo to.MP4 or.3Gp. Pliki wideo z rozszerzeniem FLV po prostu grać dobrze. Nie potrzeba dodatkowych wtyczek, VLC zrobi magii.

Nasz numer siedem na liście jest Colour Uwaga. Można nazwać to notatnik Androida. To pozwala na tworzenie notatek z ważnych rzeczy, które chcesz zrobić. Uwaga Kolor jest bardzo łatwy w obsłudze i łatwo dostępne. Możesz umieścić swoją listę rzeczy do zrobienia na kolorowym Application Note i odnoszą się do niego, gdy wymagane tylko w przypadku zapomnienia rzeczy łatwo. Można również edytować i wprowadzać zmiany do niego.

Kolejny wniosek, który znalazł się na numer osiem jest czystsze schowka. Jest to aplikacja, wielu nie może znaleźć istotne, ale jeśli jesteś Android użytkownik, który jest zaniepokojony, dlaczego przestrzeń utrzymuje zmniejszając bez powodu, to może warto rozważyć swój schowek jako jednym miejscu, które zużywa część tej przestrzeni, a ta aplikacja jest w celu naprawić. Większość telefonów z systemem Android kopiowania zdjęć lub plików tekstowych, które zostały wykorzystane lub zapisane do schowka. Zdarza się, że te pliki nie są usuwane, a zatem należy go usunąć ręcznie. Ta aplikacja rozwiązuje ten problem. Jest to mniej niż jeden megabajt, a także jest bardzo skuteczne.

Pozycja numer dziewięć idzie śmieszne. Tak jego wniosek, więc nie należy zakładać, że żartuję. – autor artykułu