Hosting a przepustowosc lacza

Hosting a przepustowosc lacza

 

Dzisiejsza młodzież Przygotowane lub Broomed z technologią

To było dawno temu, kiedy usłyszeliśmy nasi rodzice lub dziadkowie spędzają wiele godzin w ciągu dnia są zajęte z naturą. Ale dzisiejsi ludzie zostali pochłonięci technologii, która była raczej na dobre i złe. Pojawiające komputery o dużej prędkości, telefony komórkowe i dwukierunkowe posłańcy uczyniły świat przed nami kilka pokoleń.płyty z poliwęglanu Gadżety, które kiedyś były dostępne tylko dla kilku pracowników wywiadu, czy cieszy umieszczonej osoby postrzegane są dzisiaj w rękach ucznia gimnazjum. Dane są po prostu wszedł na urządzeniu i ekran obliczeń w kolorowej formie graficznej. W czasach wszystko jest możliwe ręczne prace poszedł do krawędzi i notesy elektroniczne stały się taka potrzeba. Ale to kwestia wznosi tu jest technologia pomaga dzisiejszej młodzieży lub biorąc od nas naszą energię intelektualną?

Wczesne komputery, gdy wprowadzone były na kształt całego pomieszczenia. Teraz są bardzo proste dopasowanie do tornistra, a nawet spodnie kieszeni. Konieczność technologii stał się tak intensywny, że wiele szkół nawet zaczynają wymagać od studentów, aby mieć osobisty notatnik elektroniczny.

Badanie pokazuje, że około dziewięćdziesiąt procent osób w wieku od 5 do 17 komputerów używa i około pięćdziesiąt dziewięć procent z nich są w trybie online. Nawet widzimy młodsze dzieci są dzieje stać bystry komputera. Dziesięć lat temu i pół naszych rodziców może nie mieli przewagę dzisiejszej technologii; nigdy nie używany PDA i TI-89s i tak nie miały archiwów internetowych, bibliotek, baz danych, które łączą je z resztą świata.

Z błogosławieństwem tego połączenia internetowego poziom dzisiejszej młodzieży władzy umysłowej spadła na ziemię, że przy użyciu znacznie mniej własnego rozumu i robić więcej wycinanie i wklejanie za pomocą kliknięcia myszy. Klinika Carpe Diem – autor artykułu