Pozycjonowanie a przestarzale wtyczki na stronie

Pozycjonowanie a przestarzale wtyczki na stronie

 

Jaka przepustowość Czy Twoja strona internetowa Need

Jednym z najczęstszych problemów ludzie mają przy podejmowaniu decyzji udostępnić witrynę internetową jest dowiedzieć się, ile przepustowość oni potrzebują. Zbyt małą przepustowość i może być hit z opłat nadmiar substancji lub mieć własną stronę internetową wyłączyć całkowicie. Zbyt wiele, a płacisz za pasmo, które tak naprawdę nie potrzebują. Poniżej znajduje się pomocny przewodnik do oznaczania ilości pasma, który jest odpowiedni dla Twojej strony internetowej.

Za każdym razem, gdy ktoś wyświetli stronę internetową lub pobiera plik, przepustowość – znany także jako transfer danych – służy. Ile jest wykorzystywany zależy od rozmiaru strony lub pliku, który jest przeglądany lub pobrane. Zasadniczo, ilość pasma, że ??strona internetowa będzie potrzebował zależy od dwóch głównych czynników: (1) zawartość witryny sieci Web i rozmiaru pliku (2) ruch na stronie WWW / popularność. Spójrzmy na kilka przykładów stronie internetowej, aby zorientować się, co może być ich wymagania przepustowości i dlaczego.

Zacznijmy od stron internetowych, które mają wysokie wymagania przepustowości. Jeśli masz stronę internetową, która ma dużą zawartość wielkości i dostaje ogromną ilość ruchu, będziesz potrzebował dużej przepustowości. Przykładem strony internetowej, która wymaga dużej przepustowości byłoby drukarka wielkoformatowa [http://www.compfused.com/] Ta strona internetowa składa się z tysięcy stron, a prawie wszystkie z tych stron są pełne zdjęć i klipów wideo. Wystarczy przeglądania stron używa dużej przepustowości i oczywiście pobierając pliki wideo używa TON przepustowości. W połączeniu z faktem, że ta strona internetowa najprawdopodobniej dostaje dziesiątki tysięcy odwiedzających dziennie i widać, że jej wymagania przepustowości są bardzo rozległe.

Na drugim końcu spektrum mamy niskiej przepustowości stron internetowych. http://timbertrade.pl/drewno-profilowane-elewacja-podbitka/ – autor artykułu