Transfer strony na nowy hosting

Transfer strony na nowy hosting Transfer strony na nowy hosting

Jak przesłać stronę internetową, aby Nowy Hosting

Jeśli planujesz przenieść swoją stronę na nowy hosting, niż wylądować na prawej stronie. Zacznijmy od procesu transferu:

Sporządź plan transferu

Najlepszym sposobem jest zaplanowanie miesiąc przed odwołaniem starego konta hostingowego. Zapewni to minimalny czas przestoju z płynną transferu. Nie anulować swoje stare konto, aż strona zostanie przeniesiona do nowej hostingowego.

Sprzedam nowe konto hostingowe

Zakup nowego konta hostingowego, należy sprawdzić konto i wsparcie nowego dostawcę usług hostingowych. Nowe konto hostingowe zwykle trwa 3-12 godzin, https://www.plekspol-poliweglan.pl/plyty-z-poliweglanu-komorowego.html w zależności od dostawcy hostingu.

Zrób kopię zapasową istniejącej strony internetowej

Przed przejściem do nowej hostingowego, tworzenie kopii zapasowych wszystkich swoją stronę wraz z kodem internetowej i bazy danych z istniejącej hostingowego. Weź nową kopię zapasową zawartości, w tym bazy danych. Wyciąg kopii zapasowej w celu weryfikacji integralności treści na lokalnym komputerze.

Przesyłanie plików

Wiadomość e-mail otrzymane od nowego hosta wszystkich mandatów, zawiera również tymczasowy adres URL i informacje ftp, które pomogą Ci w przesyłania zawartości do nowego serwera WWW. Po weryfikacji danych wydobytych, przesłać swoją stronę do nowego konta hostingowego.

Testowanie

Instalowanie niezbędnych skryptów (jeśli w ogóle), należy zaimportować starą bazę danych. Zweryfikuj swoją funkcjonalność strony internetowej z tymczasowego adresu URL

wydane przez nowego dostawcę.

Zmień DNS

Jeśli wszystko, co działa dobrze, Zmień swoje rekordy DNS do nowego adresu IP podane. Dns prorogacja trwa od 3 do 72 godzin w zależności od gospodarza. Zazwyczaj są w stanie uzyskać nową stronę internetową w ciągu 2-3 godzin. Zamiast zmieniać adres IP domeny, można również wymienić serwer nazw.

– autor artykułu