Ceny CMS-ow

Ceny CMS-ow

 

interfejs Primary Rate (PRI) jest standardem telekomunikacyjnych do przeprowadzania transmisji głosu i danych między dwoma lokalizacjami

Wszystkie dane i kanałów głosowych i działać na ISDN 64 kbit / s

Przełączanie pakietów

http://www.raduniversity.com/networks/2004/PacketSwitching/main http://janpolbis.pl/pl/aktowki.htm – _Toc80455261

przełączanie pakietów odnosi się do protokołów, w których wiadomości są dzielone na małe pakiety, przed ich wysłaniem. Każdy pakiet jest następnie transmitowany za pośrednictwem Internetu. Na miejscu pakiety są ponownie do oryginalnej wiadomości. Przełączania pakietów główną różnicą jest to, że obwód przełączający, że linie komunikacyjne nie są przeznaczone do przekazywania wiadomości od źródła do miejsca przeznaczenia. W Packet Switching, różne komunikaty mogą korzystać z tych samych zasobów sieciowych w tym samym okresie czasu.

http://en.wikipedia.org/wiki/Asynchronous_Transfer_Mode

Tryb transferu asynchronicznego (ATM) jest przekaźnikiem komórkowy, pakiet sieciowy przełączania i protocolwhich koduje dane w małych stałej wielkości komórek.

ISDN jest używane do przenoszenia danych, głosu, wideo i obrazów za pośrednictwem sieci telefonicznej. ISDN oznacza Integrated Services Digital Network. ISDN zapewnia także użytkownikom przepustowość 128kbps. Odbywa się to poprzez frame relay. frame relay uzupełnia i świadczy usługi między ISDN, który oferuje przepustowość do 128 Kbps i Asynchronous Transfer Mode, która działa w nieco podobny sposób jak Frame Relay, ale przy prędkościach od 155.520 Mbps lub 622.080 Mbps. Frame Relay jest oparty na starszej technologii komutacji pakietów X.25 i jest wykorzystywany do transmisji sygnałów analogowych, takich jak rozmowy telefoniczne.

PSDN oznacza sieć z transmisją pakietową danych i sieci transmisji danych. Sieci z komutacją pakietów nie ustanawiają fizyczny sygnał komunikacji publicznej jak telefon robi (Circuit Switched Network) Paczki wysyłane są na zasadzie stałej długości i przypisać do źródła i adresu docelowego. poduszki pneumatyczne i niskociśnieniowe – autor artykułu