Czy adBlock szkodzi SEM?

Czy adBlock szkodzi SEM?

 

śmieszne przychodzi AC Hotstick zmniejszyć nudę. Jest łatwy w obsłudze i wyposażony w różnych kategoriach żartów, od krótkich do długich, żarty żartami, a nawet dowcipy YO MAMA, która stałaby się śmiać. Masz również możliwość, aby ulubione najpopularniejszych dowcipów, a także ocenić je. Jest to aplikacja, która wywołuje uśmiech na twojej twarzy.

 

Ostatni wniosek na tej liście, która zajmuje dziesiątą pozycję to gra. Wielu wolałoby, że gra jest łatwa do grania, taki, który nie będzie wyczerpania baterii, niewielkie rozmiary oraz dodatek, taki, który jest bezpłatny. Cóż, Bubble Breaker jest idealne dopasowanie. Niektórzy twierdzą, że Angry Birds jest lepiej, ale niektóre telefony Android po prostu nie ma miejsca na zainstalowanie zły ptaków. Jeśli jest wystarczająco dużo miejsca, można dodać do niej bubble breaker, to tylko sprawia, że ??doznania lepiej. Każdy może grać w Bubble Breaker, czy to młody czy stary.

Więc z tych dziesięciu podstawowych aplikacji Android dostępnych dla ciebie, jestem pewien, że pielęgnować i doceniać swoje Android jeszcze bardziej. Muszę powiedzieć, że bardzo wielkie podziękowania dla wszystkich programistów, którzy stworzyli te aplikacje. Zrobili to dla mnie łatwe i można mieć do nich dostęp, więc dostać się do sklepu Google Play, należy pobrać te aplikacje i zabawy.

tarcica świerk syberyjski – autor artykułu