Czym jest SEM?

Czym jest SEM?

 

Korzyści zdrowotne wynikające z Tea – Jak Efekty te różnią się wśród różnych rodzajów herbaty

Dyskusja na temat korzyści zdrowotnych i skutków zdrowotnych herbaty zalała internet oraz publikacje drukowane w ostatnich latach. Powszechnie wymienione korzyści zdrowotne to działanie antyoksydacyjne, profilaktyki raka, obniżenie cholesterolu, obniżenie ciśnienia krwi, zmniejszenie stresu, aktywności przeciwbakteryjnej oraz przeciwbakteryjnej oraz zwiększenie ogólnego stanu zdrowia i promowanie ogólnego dobrego samopoczucia. Herbaty, wykonane z liści rośliny Camellia sinensis, ma długą historię stosowania w celach zdrowotnych. Herbata pochodzi tysiące lat temu w starożytnych Chinach jako lek stosowany w leczeniu różnych chorób; przez setki lat, herbata stopniowo przesuwane pierwszym kierunku jest postrzegana jako ogólny tonik dla dobrego zdrowia, a następnie przekształciła oglądanego napoju, jak to jest dzisiaj.

Odmiany Herbata:

Herbata ma wiele odmian, począwszy od najmniej przetworzonej białej herbaty, aby nieutlenionych ale generalnie na parze lub patelni opalanych zielonych herbat, poprzez Oolong pośrednich, w pełni utlenionych herbat czarnych, oraz wieku pu-erhs. Każda z tych typów jest w dziesiątki, jeśli nie setki odmian, aw ciągu każdej odmiany, poszczególne herbaty różnią się znacznie od jednego osiedla, gospodarstwo, fabryki do drugiej, a nawet z jednego roku na drugi (ponieważ są one pod wpływem zmiennych czynników takich jak pogoda). Różnych herbat może mieć niezwykle różne smaki, aromaty i inne cechy. Nic więc dziwnego, że mają szerokie zmienne korzyści zdrowotne, jak również.

Kilka odmian herbaty zdrowsze niż inne?

Zielona herbata jest szeroko reklamowany jako posiadające mnóstwo korzyści dla zdrowia. herbata oolong (często pisane Wu-długo w tym kontekście) jest często popychany jako diety i odchudzania napoju. – autor artykułu