Darmowy hosting stron www

Darmowy hosting stron www
 

Pakiety czym polegać na routerach czytać adres i trasę pakietów w sieci.

 

Telefony i Broadband Services

Cyfrowa linia abonencka (DSL) jest stosowany głównie w celu dostosowania szybkich łączy do domów i małych firm za pośrednictwem linii telefonicznej drutu miedzianego. To można osiągnąć tylko wtedy, gdy utrzyma się w przedziale od centrali telefonicznej. DSL oferuje pobierania stawki do 6 megabitów na sekundę umożliwiające ciągłą transmisję wideo, audio i efektów 3D. DSL jest ustawiony na zastąpienie ISDN i konkurować z modemem kablowym w dostarczaniu multimediów do domów. DSL działa po podłączeniu do linii telefonicznej w biurze telefonicznej za pośrednictwem przewodów miedzianych, które są skręcone ze sobą.

Abonenci asymetryczna cyfrowa linia jest najczęściej używany dla użytkowników domowych. To zapewnia wysoką prędkość pobierania, ale niższą prędkość wysyłania. Korzystanie ADSL, do 6,1 megabitów na sekundę danych mogą być przesyłane w dół i do 640 Kbps upstream.

http://en.wikipedia.org/wiki/Symmetric_Digital_Subscriber_Line

Symetryczna Digital Subscriber Line jest cyfrowa linia subcriber która biegnie w ciągu jednej pary przewodów miedzianych. Główną różnicą pomiędzy ADSL i SDSL jest różnica w prędkości pobierania i wysyłania. SDSL umożliwia taką samą szybkość transmisji danych upstream i downstream szybkość transmisji danych w technologii ADSL upstream może być bardzo powolne.

[http://searchnetworking.techtarget.com/sDefinition/0],,sid7_gci558545,00.html

HDSL Wysoka szybkość transmisji danych Digital Subscriber Line, jeden z najwcześniejszych form DSL, służy do szerokopasmowej transmisji cyfrowej w witrynie firmowej oraz między firmą telekomunikacyjną a klientem. Podstawową cechą jest to, że zapewnia HDSL równy przepustowości w obu kierunkach.

IDSL jest system, w którym dane są przesyłane w 128 Kbps na zwykłej linii telefonicznych, od użytkownika do miejsca przeznaczenia, z wykorzystaniem transmisji cyfrowej.

– autor artykułu