Opinie o hostingach

Opinie o hostingach

 

Szkolenie zwiększyć rzucanie Velocity

Jestem często pytanie, jak pomóc graczom rzucać lepiej lub trudniejsze. Moje prywatne lekcje zazwyczaj obejmują ten aspekt treningu. Moja rada w tej kwestii jest taka sama:

1) Po pierwsze, poprawić mechanikę rzucania. Rzucanie właściwie sama może zwiększyć prędkość.

2) Szkolenie rdzeń ciała w szczególności o siłę i moc.

Jako użytkownicy moim programie rzucania wiem, ramię przyczynia 53% mocy generowanej podczas dokonywania rzut. Drugi 47% pochodzi od pnia. Innymi słowy, jest to prawie 50/50 propozycja! Trenuj rdzenia (biodra, brzuch, dolną część pleców) zarówno dla siły i mocy.

3) Zwiększenie elastyczności. Jedno z badań wykazało, że robi to samo wzrośnie prędkość rzucania 2-3 mph. Nie zaniedbuj tego istotnego aspektu klimatyzacji!

4) Rozpocznij rezystancja program szkoleniowy do rzucania z ważonych Baseballs lub softballs.

Jak łatwo się domyślić, większość z powyższym można zrobić jednocześnie. Umiejętność pracy (mechanika) powinno odbywać się w oderwaniu od jakiejkolwiek pracy klimatyzacji, oprócz elastyczności. Pomimo niedawnego raportu CDC stwierdzające, że rozciąganie przed wysiłkiem nie zmniejsza obrażenia, to nadal jest ważna dla graczy w piłkę być elastyczny. Ułatwia to prawidłowe mechanikę występ.

Jeden doskonały sposób na pociąg rdzeń ciała jest poprzez medycyny bale. Jeśli nie masz piłką lekarską, należy koszykówka, który waży około 2 funtów. Poniżej znajduje się dobra podstawowe ćwiczenia z piłką lekarską dla rdzenia ciała, odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych / poziomach umiejętności.

[UWAGA: Aby zobaczyć ilustracje każdego wiertła folliwng, idź do tego linku: http://www.baseballfit.com/baseball-throwing-velocity.htm]

Rozwój rdzenia Moc

Wszystkie ćwiczenia: 2 zestawy po 10 powtórzeń. Rep jest rzucać i łapać.

– autor artykułu