CMS a bezpieczenstwo

CMS a bezpieczenstwo

Routery wiem to, ponieważ protokół routingu akcji tej informacji.

 

Protokół

RIP (Routing Information Protocol) jest jednym z najczęściej wykorzystywanych protokołów w sieciach wewnętrznych. Routery wykorzystują RIP dynamicznie dostosowywać zmian w połączeniach sieciowych i przekazywania informacji, o których routery sieci mogą dotrzeć i odległości między nimi.http://odnowa.biz.pl/zabiegi-na-twarz/hydrafacial/ RIP Czasem mówi się stanąć na odpoczynek w kawałkach w odniesieniu do reputacji, którą RIP dla niespodziewanie łamanie i rendering sieć stanie funkcjonować.

Algorytmy routingu

Odległość Wektor

Ten typ routingu protokołu wymaga, aby każdy router wystarczy poinformować sąsiadów o swojej tablicy routingu. Protokół wektora odległości jest również znany jako Algorytm Bellmana-Forda.

państwa link

Ten typ protokołu routingu wymaga, aby każdy router utrzymać częściowy mapę sieci. Algorytm stanu łącza jest również znany jako Algorytm Dijkstry.

IGRP

IGRP jest typem protokołu routingu wektora odległości wymyślone przez Cisco służy do wymiany danych routingu w autonomiczny system. Odległość protokoły wektora odległości i porównać pomiar trasy. Routery używające wektora odległości musi przesłać całość lub część swojej tablicy routingu w routingu wiadomości uaktualnienia w regularnych odstępach do każdego routera sąsiada.

Adresowanie i routing

Co routingu na myśli?

Routing jest procesem podejmowania decyzji, jak przenieść pakiety z jednej koncentrator tlenu sieci do drugiej.

Kierunki znany również jako drogi można się nauczyć przez router przy użyciu protokołu routingu wówczas informacja jest przekazywana od routera na trasie do miejsca przeznaczenia.

Adres IP użytkownika

Każda maszyna podłączony do Internetu ma przypisany adres IP. Przykładem adresu IP będzie 192.168.0.1. Adresy IP są wyświetlane w formacie dziesiętnym, aby ułatwić ludziom zrozumieć, ale komputery komunikują się w postaci binarnej. http://www.jobhouse.pl/ – autor artykułu