CMS a tworzenie strony www

CMS a tworzenie strony www

 

Sharepoint Services – Jak stworzyć stronę Issue Tracking

W każdym miejscu pracy ma problemy. Ja osobiście nie przepadam za określeniem "problemów", jednak istnieją kwestie, które wymagają uporządkowania. Każdy, kto przeczytał żadnej z moich artykułów w jakimkolwiek charakterze wie, że jestem pedantem dla organizacji.

Realizacja wartości organizacji może zwiększyć poziom wydajności w firmie na poziomie wykładniczej.prasa do oleju na zimno Naprawdę wierzę, że Sharepiont Usługi miał to na uwadze, kiedy stworzył funkcję Issue Tracker.

Więc, niech cię przez proces, jak stworzyć stronę śledzenia błędów w witrynie Sp.

1.Login do konta SP z informacją logowania administratora, który ma dostęp z nim związane.

2.Once zalogowaniu się na swoje konto, znaleźć "Akcje witryny" kartę znajdującą się w górnym prawym rogu strony i kliknij na nią.

3.Now że klikniesz na tej zakładce znaleźć nagłówek z napisem "Śledzenie". W sekcji "Śledzenie" nie powinno być opcję zatytułowaną "Emisja Śledzenie". Kliknij na tę opcję.

4.Next, zostaniesz przekierowany do strony z prośbą, aby wymienić i opisać swój nowy tracker emisyjnej. Zrób to.

5.Once Ci nazwali swój tracker emisyjnej, przewiń do dołu strony i kliknij kartę "Utwórz".

Gratulacje!!! Teraz masz stworzył swój własny SharePoint Services emisyjnej trackera. Teraz jedyne co pozostało, aby to zrobić jest dodanie kwestii do nowego trackera. Idealnie tracker kwestią będzie tak pusta, jak to możliwe w każdej chwili; Jednak w rzeczywistości nie zawsze są problemy, które muszą rozpatrywane w tych przypadkach jest niezwykle pomocne mieć narzędzia organizacyjne, takie jak ten.

– autor artykułu