CMS krok po kroku

CMS krok po kroku

 

Sharepoint – Jak zarządzać stroną główna Pulpit

Jeśli przeczytałeś żadnej z moich innych artykułach wiesz, że jestem wygląd i rodzaj faceta. Lubię miłe, łatwe w użyciu obszary robocze. W wyniku tej cechy kopalni, miałem silną potrzebę, aby zmienić opcje pulpitu na mojej stronie głównej SharePoint.

To jest moja osobista opinia, że ??mając pełną, dobrze zorganizowany kalendarz jest jednym z najważniejszych aspektów jakości firmy. Jeśli wiesz, w każdym czasie, co robisz, gdy robisz to, gdzie to robią iz kim robisz to ze to jesteś o krok przed większością ludności świata. To z tego powodu, że chciałem mieć kalendarz zespołu na górze strony głównej, a nie na dole, gdzie jest domyślnie.

Próbując zrobić to przegrupowanie, jeden z moich współpracowników i zrobiłem bardzo ważnego odkrycia na temat korzystania z programu SharePoint. Jeśli używasz Firefoxa jako przeglądarki internetowej, a następnie usługa SharePoint będzie działać inaczej niż w przypadku używania przeglądarki Internet Explorer.

Co zrobię tutaj jest przejść przez proces krok po kroku edycji skrótów internetowej, a następnie wyjaśnić różnice będzie doświadczenie przy użyciu jednej z dwóch przeglądarek.

Krok pierwszy

Musisz zalogować się na konto z uprawnieniami administratora SharePoint.

Krok 2

Po zalogowaniu się na swoje konto, kliknij na zakładce "Site Actions" znajdujący się w prawym górnym rogu strony głównej.

etap 3,

Po wybraniu tej opcji pojawi się menu rozwijane. Środku 3 opcji będzie zatytułowany "Edytuj stronę". Będziesz wybrać tę opcję.

Teraz to jest, gdy robi się trudne. Jeśli używasz IE (Internet Explorer) będzie można po prostu przeciągnąć różne opcje, aby niezależnie od położenia będzie ci się spodoba.

Na przykład, jeśli chcesz, aby przenieść opcję "Kalendarz" na górze strony głównej, bardzo łatwo umieścić strzałkę myszy na górnym pasku okna "Kalendarz", przytrzymaj lewy przycisk myszy w dół, a następnie przeciągnąć okno do górnej strony.

Teraz, jeśli jesteś podobny do mnie i ochotę przeglądarki Firefox, a następnie trzeba będzie zastosować nieco więcej wysiłku.

Musisz trafić w pole "X", aby zamknąć każdy wybór.

Następnie, można zauważyć, że w górnej części strony znajduje się okno z napisem "Dodaj składnik Web Part".

Wybierz tę opcję. Gdy już to zrobisz, pojawi się okienko pop-up i pokazać każdy element, który po prostu usunięte.

Będziemy chcieli, aby sprawdzić puste pole obok każdego elementu, który chcesz mieć wyświetlane na stronie głównej.

Będziemy chcieli zrobić po jednym na raz, tak aby zapewnić, że Sharepoint przesyła je w odpowiedniej kolejności.

Tak więc, nie masz go! Teraz idź zrób to sam!

pościel młodzieżowa – autor artykułu