Najlepszy polski hosting stron internetowych

Najlepszy polski hosting stron internetowych

 

Local Loop pozwala operatorom na podłączenie bezpośrednio do odbiorcy za pośrednictwem miedzianych pętli lokalnych, a pościel dla dziewczynki następnie dodać własny sprzęt do oferowania usług szerokopasmowych i inne usługi. Proces ten polega na podmioty korzystające miejscowe budynki wymiany, aby połączyć się z siecią przewodów miedzianych, które łączą je do domów i firm. BT jest przykładem Local Exchange. Pętla lokalna łączący centralę telefoniczną dla większości abonentów jest zdolne do przenoszenia częstotliwości daleko poza 3,4 kHz górnej granicy.

Zalety korzystania z DSL

DSL może dostarczyć praktycznie natychmiastową transmisję głosu, danych i wideo na zwykłych linii telefonicznych miedzi. Połączenie DSL może wyeliminować opóźnienia podczas oczekiwania na pobieranie informacji i grafiki z Internetu. Zapewnia on użytkownikom opłacalny szybkiego łącza internetowego. Inną korzyścią jest to, że połączenie DSL jest zawsze on-line (jak połączenie LAN) bez czasu oczekiwania na wybieranie lub łączenia.

Obecnie istnieje ponad 10 milionów połączeń szerokopasmowych w Wielkiej Brytanii. W grudniu 2005 roku było 9.792 mln łączy szerokopasmowych w Wielkiej Brytanii, a średnia szybkość szerokopasmowego trwać w ciągu trzech miesięcy do grudnia było ponad 70.000 tygodniowo.

– autor artykułu