Pozycjonowanie a liczba wspomnien na facebooku

Pozycjonowanie a liczba wspomnien na facebooku

 

Punkt staram się zrobić z tego artykułu jest to, że przy odpowiednim przygotowaniu i projektowanie stron internetowych, można zapewnić, że zawsze masz wystarczającej przepustowości, aby przejść wokół. Oto kilka wskazówek, o których warto pamiętać:

1) W trakcie budowy nowej strony internetowej, starać się stron tak małe (rozmiar pliku), jak to możliwe. Istnieje wiele darmowych narzędzi, które obecnie nie powie, rozmiar stron, a także może skompresować je, aby uczynić je bardziej zwarty.

2) W przypadku korzystania z obrazów na swojej stronie internetowej, staram się nie zwariować – utrzymać liczbę zdjęć do minimum. Jeśli trzeba użyć mnóstwo obrazów, spróbuj .jpeg lub gif narzędzie do kompresji, aby było one tak małe, jak to możliwe.

3) podjąć wspólny wysiłek, aby nie oferują zbyt wiele plików do pobrania. Jeśli z jakiegoś powodu torby reklamowe z logo uważasz, że musisz zaoferować setki plików do pobrania, należy spróbować wybrać te, które są małe (1-2) w mega rozmiarach.

Postępując zgodnie ze wskazówkami powyżej, będziesz w stanie dokładniej przewidzieć swoich potrzeb przepustowości na podstawie treści witryny internetowej i planowanej ruchu. Oczywiście te wskazówki są tylko ogólne wytyczne – prawdziwy test rozpoczyna swoją stronę internetową i uważnie obserwując i monitoring wzorców wykorzystania pasma przez kilka miesięcy. Nieuchronnie może trzeba zmienić swojej stronie internetowej Układ / treści od czasu do czasu, aby pozostać w swoich miesięcznych limitów przepustowości. Jeszcze lepiej, jeśli witryna staje się tak popularne, że naprawdę potrzebują większej przepustowości, wystarczy zamówić większą przepustowość od istniejącej hostingowego lub przełącznika do hosta, który zapewnia bardziej obfite miesięczny transfer danych. Jak twoja strona rośnie w wielkości i popularności, wystarczającą przepustowość zawsze będzie problemem, ale taka jest cena sukcesu!

– autor artykułu