SEM a linki sponsorowane

SEM a linki sponsorowane

 

Top Ten Must Have aplikacje android

Wiem, że wiele osób chciałoby, aby wszystkie aplikacje w sklepie Google Play na swoich telefonach z systemem Android lub tabletek, ale niestety zarządzanie wszystkich tych zastosowaniach byłoby trudne. Dla niektórych użytkowników, oni po prostu nie mają miejsca, aby pomieścić wszystkie te aplikacje. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją pewne aplikacje każdy użytkownik musi mieć, że przyniesie swoje telefony Android żyje. Przynajmniej jeśli masz tych aplikacji, trzeba ulepszony doświadczenie Android.

Pierwsza aplikacja na mojej liście jest jeden i jedyny, Android Assistant. Ta aplikacja jest właśnie amazing.it działalności monitorów w telefonie poprzez zapewnienie Państwu informacji na temat wykorzystania pamięci komórkowe, baterie, a także informacje o karcie pamięci. Posiada również funkcję szybkiego doładowania, które mogą poprawić szybkość i wydajność telefonu. Ponadto, asystent Android umożliwia również kontrolować poziom głośności telefony wyczyścić pliki systemowe, zapewnia menedżer plików na łatwe zarządzanie plikami, instalator partii i deinstalatora zainstalować lub odinstalować aplikacje, a moja ulubiona funkcja, która poruszając aplikacji z pamięci telefonów na kartę SD (karta pamięci). Czego więcej można chcieć więcej, ta aplikacja jest wszystko w jednej aplikacji, musi mieć dla każdego użytkownika i to zupełnie za darmo.

Druga aplikacja na liście jest program antywirusowy AVG Android. Każdy potrzebuje ochrony, łącznie telefonu Android. Bez ochrony, że telefon staje się podatny. Ostatecznie, można przejść do jakichkolwiek wiarygodnych programów antywirusowych, aby chronić swój telefon z Androidem, ale wolę AVG Antivirus Pro do funkcji, jakie oferuje. Pomijając fakt, że mój telefon chroni przed zagrożeniami i wirusami; posiada również funkcję zabezpieczenia przed kradzieżą, poprzez rejestrację moich antywirusowe zainstalowane na moim telefonie za pomocą adresu e-mail. http://talonnabalon.com.pl/oferta/balony/do-modelowania – autor artykułu