Tani i sprawdzony hosting dla twojej strony

Tani i sprawdzony hosting dla twojej strony
 

Co limitu kont hostingowych?

Ostatnim czynnikiem przy porównywaniu hosty to ilość miejsca na dysku (kwota) i przepustowości pozwoliło na koncie miesięcznie. Wiele firm oferuje obecnie "nieograniczony" miejsca na dysku i przepustowości. Często jednak jest to oferta, która jest naprawdę zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Jeśli nie płacą duże pieniądze dla dedykowanego serwera lub "Virtual Private Server", witryna będzie znajdować się na to, co nazywa się "wspólne konto hostingowe". Oznacza to, że serwer WWW będzie gospodarzem wielu stron w jednym czasie. Odbywa się to na zaoszczędzenie pieniędzy. Jednym z problemów związanych z "nieograniczone" kont hostingowych jest to, że wszyscy na serwerze ma również "nieograniczony" konto. Jeśli witryna sąsiad zaczyna coraz dużo ruchu w sieci, witryna jest również będzie dotyczyć. Kiedy klienci próbują nawigować do miejsca, gdy serwer znajduje się pod dużym obciążeniem, zostaną one spełnione z "Error 503 – Serwer zajęty" wiadomości. Ostatecznie, gospodarz będzie musiał zawiesić innych klientów "nieograniczony" konto za korzystanie zbyt wiele zasobów serwera. Widać, że naprawdę ma "nieograniczony hosting". To jest naprawdę tylko chwytem marketingowym.

Lepszym rozwiązaniem jest wybór renomowanego gospodarza, który ma limity w miejscu dla wszystkich kont na wspólnym serwerze, a następnie kupić plan, który daje swoje strony dużo miejsca do oddychania. W ten sposób jest "wieprz zasobów" od innego klienta nie wpływa na ciebie. Usługodawcy hostingowego może pomóc wybrać plan rozmiarze, który jest odpowiedni dla Ciebie. Większość małych witryn biznesowych potrzebuje tylko około 1 GB miejsca na dysku i 4 GB przepustowości. Jak Twoja strona zacznie się zyskać ruch można zwiększyć do większego planu. Jeśli witryna ma video lub dużych plików, pobieranie plików, może trzeba więcej.

Wniosek

Mam nadzieję, że ten artykuł dał wam zrozumienie tego, co hosting jest i dlaczego trzeba wiele, jeśli plan udanego stronie.

Eli Hudson jest założycielem Mach 1 Web Design. Web design Chicago i firma hostingowa. Mach 1 Web Design byłby zadowolony hosta lub zaprojektować swoją stronę.

– autor artykułu